DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ

www.bulinayakkabi.com online mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade işlemlerini sadece online mağazamızdan yapabilirsiniz.

CAYMA HAKKI

Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Tüketicinin sebep göstermeksizin cayma hakkı kapsamında 14 (ondört) gün içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.(Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun 48/4. maddesi)

AYIPLI MAL

Ayıplı mal teslim almanız halinde teslim tarihini takip eden 6 ay içerisinde ayıp tarafımıza bildirilmelidir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Madde 11)

GENEL KOŞULLAR

İade ve değişimler için ürün gönderimleri ürünün ayıplı mal kapsamında veya cayma hakkı kapsamında iade ve değişimi için yalnızca bir kez Sürat Kargo ile ücret ödemeden gönderilebilir. Cayma hakkı kapsamında ve ayıplı mal kapsamında olmayan ve sözleşme dışında ve farklı kargo firmaları ile yapılan gönderimleriniz için kargo ve taşıma bedelleri alıcı tarafından karşılanmalıdır. Aksi takdirde gönderilen ürün kabul edilmeyecek, kargo masrafları paketi tüm masrafları göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. Farklı unvanlar ile sözleşmemiz dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir. İade ve Değişim işlemleri için ürününüzün yalnızca aşağıdaki adrese ve unvana göndermeniz gerekmektedir.

AREGA BİLİŞİM MAĞAZACILIK A.Ş Merkez Mahallesi Tahtakale Sokak No:7/A 34275 Arnavutköy/İSTANBUL

İADE KOŞULLARI

Ürün iadesi için ürün ile birlikte faturasının da firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Fatura tarafımıza ulaştırılmazsa iade kabul edilmemektedir. İade edilen ürünün prova hariç hiç kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte ambalajında gönderilmeli ve satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Malın teslim alındığı tarihten 14 (Ondört) gün içerisinde tarafımıza bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler bulinayakkabi.com tarafından iade alınmayacaktır. Koşullara uygun yapılan iadelerde ödeme şeklinize göre 3-10 gün içinde ücret iadesi tarafınıza yapılacaktır.

DEĞİŞİM KOŞULLARI

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemleri 30 (Otuz ) gün içinde online mağazamızdan yapılabilmektedir. Değişim aynı modelde beden değişim için geçerlidir. Ürünün aynı modelde bedenin bulunmaması halinde tüketici ürünün stoklarda bulunan farklı bir model ile değiştirilmesini talep edebilir. Yeni istenen ürünün fiyatının eski üründen düşük olması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Yeni ürünün fiyatının daha yüksek olması halinde aradaki fark tarafınızdan talep edilecektir. Değişim için ürün ile birlikte faturasının da firmamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Fatura tarafımıza ulaştırılmazsa değişim kabul edilmemektedir. Değişim talep edilen ürünün prova hariç hiç kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte ambalajında gönderilmeli ve satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Ayıplı mal kapsamında olmayan değişim taleplerinde kargo ücreti tüketici tarafından karşılanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR